Головна Про нас Про компанію

Про компанію

Гарантія 1 рік !!!

Компанія LASONT - надійний постачальник українського ринку з виробництва та постачання автомобільних амортизаторів власної однойменної торгової марки. Під своїм брендом ми виробляємо амортизатори для найбільш затребуваних марок і моделей авто - Mazda, Honda, Audi, Volvo, Mitsubishi та інших.

Чому купувати слід саме у нас?

1. Співпраця на вигідних умовах

Компанія Ласонт за чесний бізнес - тільки якісний матеріал і тільки взаємовигідні умови співпраці і угод. Нашим клієнтам - вигідні умови для покупки якісного товару, знижки та бонуси, зручні умови замовлення та доставки.

2. Купуючи більше платиш менше

Це наша «фішка» - система автоматичних бонусів і знижок при покупці амортизаторів бренду. Суть її полягає в тому, що чим більше і об'ємніше замовлення, тим дешевше стає кожен амортизатор, при певній сумі замовлення доставка здійснюється за наш рахунок. Деталі й подробиці дізнавайтеся у наших менеджерів.

3.Товар продається з гарантійними зобов'язаннями.

4. Хороша якість за доступними цінами.

Безпека водія безпосередньо залежить від правильно підібраного, встановленого і якісного амортизатора. Несправні або неякісні амортизатори впливають на стійкість автомобіля, а також збільшують гальмівний шлях, наражаючи на небезпеку як водія і пасажирів транспортного засобу, так і інших учасників дорожнього руху. Тому ми пропонуємо продукт високої якості виготовлення, і з радістю докладно проконсультуємо клієнтів по підбору потрібного амортизатора. При цьому ми призначаємо хорошу ціну для високоякісних амортизаторів.

5. Хороший асортимент амортизаторів для вашого автомобіля.

Ласонт спеціально створило свій простий в навігації і тому зручний і зрозумілий сервіс для вибору і покупки амортизаторів. Ви можете підібрати потрібний вам елемент під модель автомобіля або по виробнику, або унікальним кодом автозапчастини. На нашому сайті ви знайдете великий вибір запропонованих марок та моделей саме для вашого авто. У разі, якщо ви не знайшли те, що шукали, ви можете звернутися до наших менеджерів, які допоможуть вам у виборі і пошуку потрібної запчастини.

Забули пароль?

Зареєструватися

Відновлення паролю пройшло успішно!

На Вашу пошту відправлено повідомлення з інструкцією по відновленню паролю

(096) 161-69-96 (073) 161-69-96 (050) 344-69-96